[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Aston Martin Rapide- bez V12 i z elektrycznym napędem

Czterodrzwiowa sportowa limuzyna z Gaydon jeśli doczeka się następcy, to tylko w ekologicznej wersji. Takie są najnowsze informacje w sprawie nowego Rapide S.

Aston Martin RapidE

W 2015 roku Aston Martin wraz z firmą Williams Advanced Engineering zbudował koncepcyjny model RapideE. Była to zapowiedź auta w wersji z elektrycznym napędem. Dziś okazuje się, że nie była to aż tak odległa wizja samych twórców.

Kilka miesięcy temu producent z Gaydon podpisał list intencyjny z amerykańską firma LeEco. Na jego mocy obie marki zadeklarowały stworzenie koncepcyjnego auta, które pojawi się w 2018 roku i będzie to pojazd zasilany tylko energią elektryczną. I tu mowa właśnie o elektrycznym RapidE.

Sęk jednak w tym, że jeśli wierzyć plotkom Aston Martin nie będzie oferował nowego Rapide w wersji z wolnossącym silnikiem V12. Następca pojawi się na rynku tylko jako samochód z napędem elektrycznym. Podobno inżynierowie celują w zbudowanie auta zdolnego zaoferować 800 KM mocy i zasięg na realnym poziomie 320 km.

Warto dodać, że na koniec obecnej dekady Aston Martin wprowadzi do swojej gamy sportowego SUV-a, który zapowiadał koncepcyjny model DBX. W jednym z wywiadów prezes marki z Gaydon, Andy Palmer zapytany o wprowadzenie do oferty silników wysokoprężnych skwitował to krótko: "zdecydowanie jest to persona non grata w dzisiejszych czasach". Jego zdaniem elektryfikacja samochodów to przyszłość, o którą warto walczyć.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 1 096 200 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij