[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Aston Martin V12 Vantage S - dla tradycjonalistów

Aston Martin V12 Vantage S to najbardziej ekstremalna odmiana tego modelu. Jest najmocniejsza, najszybsza i co najlepsze - ma manualną skrzynię biegów!

Aston Martin twardo obstaje przy swoim założeniach dotyczących silników V12 i manualnych skrzyń biegów. Najnowszym potwierdzeniem tego jest model V12 Vantage S. Pod maską znajdziemy tutaj wolnossący motor 6.0 V12 o mocy 560 KM i 620 Nm momentu obrotowego. To pozwala na przyspieszenie do 100 km/h w czasie 3,9 s oraz prędkość maksymalną równą 330 km/h.

Mieliśmy okazję przekonać się, jak jeździ standardowy V12 Vantage z manualną skrzynią biegów i jesteśmy nieco przerażeni faktem, że także we wzmocnionej odmianie zdecydowano się na tradycyjną przekładnię. Dla ceniących komfort Aston oferuje 7-biegową skrzynię automatyczną. Co ciekawe, nie trzeba za nią dopłacać.

REKLAMA

Dla tradycjonalistów, którzy nie mogą doczekać się V12 Vantage S z "manualem", mamy złą wiadomość. Produkcja modelu będzie niewielka, do USA trafi 100 egzemplarzy, na Stary Kontynent zapewne trochę więcej.

Model V12 Vantage S to już druga nowość brytyjskiej marki. Firma zapowiedziała już nieco słabszy, ale równie ekstremalny model GT8.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 839 580 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij