[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Aston Martin V8 Vantage S na wideo

Aston Martin V8 Vantage S Aston Martin V8 Vantage S

Auto prezentuje swoje wdzięki na hiszpańskim Ascari Race Resort. A jest co prezentować - zarówno od strony wizualnej, jak i dźwiękowej. Za dźwięk odpowiada 4,7-litrowy silnik V8 o mocy 430 KM i momencie obrotowym 490 Nm, który pozwala na osiągnięcie "setki" w 4,5 sekundy od startu i rozpędza auto do 205 km/h.

Za stronę wizualną natomiast odpowiada dokładka przedniego zderzaka z włókna węglowego, nowe listwy progowe, większy tylny spoiler i carbonowy dyfuzor w tylnym zderzaku. W nadkolach wylądowały 19-calowe felgi z lekkich stopów.

Dodatkowo na liście nowości znalazło się zmodyfikowane zawieszenie, sportowa kierownica i znaczki Vantage S rozsiane po nadwoziu i kabinie.

A oto dwa materiały wideo z toru w Hiszpanii. Pierwszy - krótszy, dla tych, którzy się spieszą i drugi - dłuższy, do porannej kawy.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 839 580 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij