[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Aston Martin Vanquish S Red Arrows Edition

Brytyjska marka zaprezentowała inspirowaną lotnictwem specjalną wersję modelu Vanquish S.

Aston Martin Vanquish S Red Arrows Edition Aston Martin Vanquish S Red Arrows Edition

Inspiracją dla Vanquisha S Red Arrows Edition jest słynny brytyjski zespół akrobacyjny Royal Air Force "Czerwone strzały". Powstanie zaledwie 10 aut w tej wersji, a jedno z nich trafi donależącej do RAF fundacji Benevolent Fund, zajmującej się zasłużonymi lotnikami. Pozostałe 9 sztuk będzie można kupić u dealera tej marki w Cambridge.

Każdy egzemplarz poznamy po wyjątkowym malowaniu na kolor krwistoczerwony „Elcat Red”, nawiązujący do ubarwienia używanych przez „Czerwone Strzały” treningowych samolotów Hawk. Z lakierem kontrastują białe i niebieskie detale. Niektóre elementy, takie jak dach, lusterka, dyfuzor, wloty na masce oraz dokładkę przedniego zderzaka, wykonano z włókna węglowego, które tworzy kontrast kontrast z czerwienią nadwozia. Auto ma czarno-srebrne felgi. Z kolei wewnątrz dominuje wojskowa zieleń, którą pokryto część boczków drzwi, środkowe elementy foteli, część kierownicy oraz deski rozdzielczej. Ich kolor i faktura mają stanowić nawiązanie do kombinezonów pilotów.

Cechą charakterystyczną tej wersji jest też zapożyczona z modelu One-77 kierownica i tylna kanapa ukształtowana w taki sposób, by można było umocować na niej kaski kierowcy i pasażera. Co do kasków, to znajdą się one w zestawie akcesoriów, który dostaje właściciel przy zakupie auta. W skład tego zestawu wchodzą jeszcze dwa kombinezony wyścigowe i kurtki skórzane, a takżę pokrowiec na samochód, album ze zdjęciami auta, model w skali 1:18 oraz zestaw toreb podróżnych.  Auto otrzyma ten sam silnik, co normalny Vanquish S - 6-litrowy, 12-cylindrowy silnik o mocy 595 KM. Red Arrows Edition rozpędza się od 0 do 100 km/h w 3,5 s i pojedzie maksymalnie 320 km/h. Wersja ta  stanowi wyraz wdzięczności  marki dla Królewskich Sił Powietrznych.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij