[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘ



OCEŃ
5.0

Aston Martin Vanquish Zagato Speedster - nowy w kolekcji

Aston Martin zaprezentował Vanquisha, który jest efektem wspólnej pracy z Zagato. Nowy model jest trzecim z serii czterech limitowanych wersji przygotowanych wspólnie z włoskim studiem stylistyczne.

Aston Martin Vanquish Zagato Aston Martin Vanquish Zagato

Pierwszy model, czyli Vanquish Zagato w wersji coupe, został zaprezentowany podczas konkursu motoryzacyjnej elegancji w Villa d'Este w 2016 roku. Po 3 miesiącach zaprezentowana została otwarta wersja Vanquisha - Volante. Oba modele wyprodukowano w ilości 99 egzemplarzy. 

Teraz przyszła kolej na jeszcze bardziej ekskluzywną wersję. Aston Martin Vanquish Zagato Speedster powstanie w liczbie zaledwie 28 sztuk. Jest to kolejna otwarta wersja Vanquisha, jednak czym tak naprawdę różni się od Volante? Speedster ma tylko dwa fotele - po jednym dla kierowcy i pasażera - a za nimi widnieją dwa karbonowe garby nawiązujące do charakterystycznych wybrzuszeń na dachach aut, wyjeżdżających ze studia Zagato. To jednak nie wszystko, w tej wersji nadwoziowej nie będzie możliwości złożenia dachu, ponieważ... go nie ma. 

Sercem nowego modelu jest silnik znany z poprzednich modeli, czyli wolnossące V12 o pojemności 5,9 litra i mocy 592 KM. Za przeniesienie napędu będzie odpowiadać 8 biegowa skrzynia TOUCHTRONIC III. Nie znamy ceny nowego modelu, zresztą i tak jest ona już nieważna - wszystkie egzemplarze Speedstera zostały już sprzedane i dotrą do swoich właścicieli w 2018 roku.

Jednak dla chętnych, którzy jeszcze czekają na możliwość kupienia wspólnego dzieła Astona Martina i Zagato mamy dobrą nowinę. Powstaje ostatni z czterech modeli i będzie on miał nadwozie typu shooting brake. Wiemy że jego produkcja ruszy również w przyszłym roku. Jak zapowiada Aston Martin, będzie to praktyczne 2-miejscowe GT, a w zestawie klienci dostaną specjalnie zaprojektowany zestaw bagażowy. Czekamy!

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij