Audi A1 z pakietem od Abt

Audi A1 z pakietem od ABT
Audi A1 z pakietem od ABT
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

W jego skład wchodzą m.in. zestaw aerodynamicznych dodatków zewnętrznych, zmodyfikowany układ wydechowy, ulepszone zawieszenie i nowe koła. Pakiet obejmuje również zwiększenie wydajności auta.

Aktualizacje zewnętrzne samochodu dostępne są w kolorze aluminium, zielonej trawy lub lawendy. Do każdego koloru dopasowany jest inny wystrój wnętrza - "Klecks, High-Voltage lub Aloza".

Na aerodynamiczne dodatki zewnętrzne składają się: nowy przedni zderzak z dolną dokładką, listwy progowe, zmodyfikowany tylny zderzak, w który wmontowany jest dyfuzor oraz spoiler nad tylną szybą. Dodatkowo tunerzy pokusili się o nowy tłumik z dwoma końcówkami oraz nowe zawieszenie, a także felgi od firmy Z Titan, które występują w rozmiarze 17- lub 18-cali.

Na koniec najważniejsze - zwiększenie mocy. Inżynierowie z Abt przygotowali coś specjalnego do każdego rodzaju silnika. 1.2 TFSI zamiast 85 może mieć 115 KM, natomiast moc jednostki 1.4 TFSI może zostać podniesiona ze 122 do 150 KM. Nie zapomniano też o wysokoprężnym 1.6 TDI, który po modyfikacjach uzyskuje 20-konny przyrost i może dysponować mocą 110 lub 125 KM (w zależności od wersji).

Cena tuningowego pakietu Abt dla Audi A1 nie została ujawniona.

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA