[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Audi A4 po face liftingu – więcej sportu

Audi A4 przeszło właśnie subtelny face lifting, który nadał mu bardziej zadziornego wyglądu. Pojawiła się też nowa opcja wyposażenia S line competition.

Audi A4 2018 Audi A4 2018

Model A4 jest w gamie Audi prawdziwym bestsellerem, dlatego też producent zdecydował się na lekkie odświeżenie wyglądu i wzbogacenie oferty o nowy pakiet, żeby uczynić "a czwórkę" bardziej atrakcyjną.

W roku modelowym 2019, Audi A4 Limousine i Audi A4 Avant otrzymują przeprojektowane zderzaki, które wraz z nowymi wzorami felg mają podkreśl sportowy charakter auta. Z kolei nowy pakiet wyposażenia "S line competition" dodaje obu wersjom dynamicznego charakteru.

Audi A4 2018 Audi A4 2018

Face lifting to przede wszystkim bardziej wyrazista linia przodu. Agresywnie skrojony zderzak z mocnymi, kanciastymi liniami nadaje Audi A4 charakteru. Mamy tu masywne pięciokątne elementy, w kształcie litery U, które otaczają z zewnątrz wloty powietrza i wyglądają jak aluminiowe.

W pakiecie S line znajdziemy z kolei zderzaki o bardziej sportowym wyglądzie, z kształtem klina, w której „klamra” w kształcie litery U oddziela jego część zewnętrzną od wewnętrznej, w której dodatkowo umieszczono grill o stylistyce plastra miodu.

Audi A4 2018 Audi A4 2018

Poszczególne wersje wyposażenia rozpoznać można też po osłona chłodnicy Singleframe. W pakiecie sportowym osłona ma ożebrowanie o trójwymiarowym wyglądzie. Dolna partia przodu wykończona jest spojlerem.

Nowego wyglądu nabrał również tylny zderzak. Montowane poprzednio dwie okrągłe końcówki rur wydechowych, zastąpione zostały szerokimi trapezami. Dyfuzor zamontowany pomiędzy ujściami rur wydechowych jest teraz wyraźnie węższy.

Nowe są też wzory felg, dostępnych w rozmiarach od 16 do 19 cali.

Audi A4 2018 Audi A4 2018

W nowej linii Audi A4 debiutuje też pakiet wyposażenia "S line competiton". Pakiet ten zawiera sporo nowych elementów – spojler w przednim zderzaku, osłonę przed uderzeniem kamieni w kolorze srebrnego selenitu, tylny spojler RS w A4 Avant oraz wiele innych, np. nowy lakier Turbo Blue.

Audi A4 2018 Audi A4 2018

Logo z czterema pierścieniami umieszczone u dołu pokrywy bagażnika, w zależności od koloru lakieru nadwozia, może być srebrne lub czarne. W pakiecie znajdziemy również typowo sportowe dodatki: 19-calowe felgi Audi Sport, czerwone zaciski hamulcowe, sportowe zawieszenie i reflektory diodowe.

Audi A4 2018 Audi A4 2018

We wnętrzu, pakiet "S line competition" bazujący na pakiecie wyposażenia wnętrza "S line black", charakteryzuje się np. karbonowymi panelami ozdobnymi RS, trójramienną kierownicą wielofunkcyjną oraz czarnymi, częściowo skórzanymi fotelami sportowymi. Opcjonalnie, klienci mogą zamówić fotele sportowe S o barwie czerwieni Magma lub w innym kolorze.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 134 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij