Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Audi A5 od ABT

Audi AS5-R Audi AS5-R

AS5-R nic nie udaje. Patrząc na to auto ma się od razu wrażenie obcowania z modelem o wysokiej mocy. Pod jego maską pracuje bowiem mocno rozwiercony 4,2-litrowy silnik V8 o mocy 510 koni mechanicznych. Seryjnie osiąga on moc 354 koni mechanicznych.

Jednostka ta współpracuje z sześciostopniową skrzynią automatyczną i zapewnia A-piątce świetne osiągi. Wystarczy przytoczyć tutaj jedną liczbę - 4,5 sekundy. Tyle bowiem czasu Audi potrzebuje na osiągnięcie prędkości 100 km/h. Najszybciej zaś pojedzie 292 km/h.

Modyfikacje zewnętrzne obejmują dwubarwne nadwozie z nowym bodykitem i tylnym spoilerem. Prezentowane auto jeździ na 20-calowych kołach z lekkich stopów firmy BR, ale klient może zażyczyć sobie koła jakie tylko chce.

We wnętrzu A-piątki dominują takie materiały, jak włókno węglowe, aluminium oraz skóra. Auto otrzymało też sportowe zawieszenie oraz 380-milimetrowe tarcze hamulcowe z przodu.

 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 160 100 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Specjalista od tuningu aut koncernu Volkswagen, czyli firma ABT, na targi samochodowe w Genewie przywiezie mocno zmienione Audi A5 - AS5-R.
    auto motor i sport, 2009-02-27 11:26:14
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij