[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Audi A6 C8 - debiut w 2018

Producent z Ingolstadt trzyma w tajemnicy szczegóły dotyczące nowej generacji Audi A6. Auto na rynek trafi dopiero w przyszłym roku, ale my już dziś wiemy jak może wyglądać.

Audi A6 C8 Audi A6 C8 2018

Kolejna generacja Audi A6 zostanie pokazana prawdopodobnie na targach IAA we Frankfurcie. A do sprzedaży samochód trafi na początku roku 2018. Konkurent Mercedesa klasy E i BMW serii 5 zostanie zbudowany na płycie podłogowej MLB. To ta sama konstrukcja, na której Audi skonstruowało model Q7.

Sprawdź nasze wrażenia z jazdy nowym Audi Q5

REKLAMA

Dzięki temu generacja o fabrycznym oznaczeniu C8 będzie lżejsza od poprzedniczki, nawet o 100 kg. Bazowymi jednostkami napędowymi będą dwulitrowe, czterocylindrowe silniki TFSI oraz TDI.

Nasi koledzy z „auto motor und sport” sugerują, że nadchodząca generacja Audi pojawi się także w wersji hybrydowej. Benzynowy silnik 2.0 TFSI o mocy 265 KM, który będzie wspomagany przez elektryczną jednostkę napędową. Nas bardziej interesuje jednak, że wersja RS 6 będzie oferować aż 600 KM.

Audi A6 C8 2018

W nowej "szóstce" z Ingolstadt nie zabraknie również nowoczesnych systemów wspomagania pracy kierowcy, także tych związanych z rozwiązaniami quasi-autonomicznymi.

Według naszych informacji, samochód zostanie wyposażony m.in. w układ wspomagający zmianę pasa na autostradzie oraz aktywny tempomat działający do prędkości 200 km/h. A we wnętrzu zabraknie tradycyjnych analogowych zegarów oraz przełączników. Za sterowanie funkcjami będą odpowiadać pola dotykowe i panele.

Audi A6 C8 2018

Nowe A6 będzie wyróżniać się szeroką osłoną chłodnicy Single Frame, wąskimi reflektorami w pełni LED-owymi oraz ostrymi krawędziami w dolnej części zderzaka. W tylnej części samochodu wyróżnikami modelu będą przede wszystkim światła, węższe od tych stosowanych w obecnej generacji. Auto podzieli design z nowym A8, które powinno zadebiutować w połowie roku.  

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 187 600 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij