[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Audi Q8 już w Polsce – znamy cenę

Audi Q8 wchodzi do sprzedaży w Polsce. Model ten uzupełnia gamę SUV-ów producenta z Ingolstadt. Pięciometrowy samochód będzie mocnym konkurentem dla BMW X6 i Mercedesa GLE Coupe.

Audi Q8 Audi Q8

Najnowszy SUV coupé spod znaku czterech pierścieni - Audi Q8 - dostępny jest już w Polsce. Zamówienia na ten zaprezentowany zaledwie miesiąc temu podczas Audi China Brand Summit w Shenzhen model, składać można w salonach dealerskich Audi na terenie całego kraju.

Stylistyka Audi Q8 jest nowym rozdaniem w rodzinie SUV-ów niemieckiej marki i jednocześnie stanowi przedłużenie tego, co widzimy w Audi A8 nowej generacji.

Z przodu w oczy rzuca się potężny grill z pionowymi żebrami, z kolei z tyłu królują LED-owe światła, połączone świetlną listwą, jak we wspomnianym Audi A8. Linia boczna SUV-a pokazuje to, co producent podkreślał podczas prezentacji - połączenie elegancji czterodrzwiowego coupe i muskularnej sylwetki SUV-a.

REKLAMA

REKLAMA

Audi Q8 Audi Q8

Audi Q8 ma 4,99 m długości, 2 m szerokości i 1,71 m wysokości, czyli jest szerszy, ale jednocześnie krótszy i niższy niż siostrzane Audi Q7. Prawie 3 metry rozstawu osi sprawiają, że samochód oferuje bardzo przestronne wnętrze.

Na początek model wyposażony będzie w 6-cylindrową, wysokoprężną jednostkę napędową o pojemności trzech litrów i mocy 286 KM, współpracującą z napędem na cztery koła quattro, automatyczną skrzynią biegów tiptronic oraz 48-woltowym układem elektrycznym „mild hybrid”. Cena nowego Audi Q8 w takiej wersji to 369 tys. złotych.

W wyposażeniu standardowym znajdziemy tu m.in.

  • system MMI Navigation plus z panelem dotykowym MMI touch response,
  • wirtualny kokpit Audi virtual cockpit,
  • system Audi drive select dopasowujący charakter samochodu do preferencji kierowcy,
  • układ regulacji tłumienia amortyzatorów,
  • diodowe reflektory przednie i światła tylne,
  • automatyczną klimatyzację.

REKLAMA

Audi Q8 Audi Q8

Gama wyposażenia opcjonalnego obejmuje m.in. pakiety stylistyczne i pakiety wyposażenia, np. S line Exterieur czy rozbudowany Pakiet sportowy S line, felgi ze stopów metali lekkich o rozmiarach nawet do 21 cali, bogaty pakiet systemów wsparcia kierowcy, dynamiczny układ kierowniczy wszystkich kół z tylną osią skrętną czy system muzyczny Bang & Olufsen Advanced Sound System z trójwymiarowym dźwiękiem

Na życzenie dostępny jest system trzech przesuwanych wzdłuż foteli z tyłu. Ze złożonymi oparciami z tyłu, przestrzeń bagażowa kryjąca się pod potężną klapą bagażnika ma 1755 litrów. W pięcioosobowej konfiguracji zmieści się tam 605 litrów bagażu.

Jeśli chodzi o silniki, klienci wybiorą niebawem pomiędzy dwiema 3-litrowymi jednostkami 55 TFSI o mocy 340 KM oraz – dostępną obecnie – 50 TDI o mocy 286 KM i momencie obrotowym 600 Nm. W 2019 roku do gamy dołączy wersja 45 TDI, dysponująca mocą 231 KM.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 369 000 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij