Audi Quattro - wydanie specjalne

Audi Quattro to po pierwsze legenda rajdowa, ale też najnowsza technika napędu na cztery koła, w której marka z Ingolstadt teraz przoduje, a raczej ma przewagę - dzięki technice. Zobacz nasze wydanie specjalne.

Audi Quattro wydanie specjalne
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

To już nasze trzecie wydanie specjalne. Po "Porsche" oraz "SUV-ach i crossoverach" przyszedł czas na Audi i jego legendarny napęd Quattro. Znajdziesz w nim nie tylko bogatą historię napędu Quattro, ale też najnowsze osiągnięcia technologiczne i w sporcie motorowym.

REKLAMA

Narodziny legendy
Zaczęło się 35 lat temu. To od tego czasu Audi w spektakularny sposób wykorzystuje swój napęd Quattro w samochodach drogowych. Tutaj przeczytasz o tym jak zmieniała się legenda i jak z nieznanej marki przekształciła się w motoryzacyjnego giganta.

Ikony stylu
Audi tworzyło spektakularne koncepty już od lat 90. Pojazdy przyszłości były zapowiedzią dzisiejszych TT, R8, Q7, A1 i innych przełomowych modeli marki.

Gama modeli
Tutaj, jak na dłoni zobaczysz wszystkie obecne modele Audi we wszystkich wersjach silnikowych.

Technika
Napęd Quattro przez 35 lat był rozwijany i ten etap trwa do dzisiaj. Wyjaśniamy skomplikowany mechanizm działania innowacyjnego napędu.

Za kierownicą
Chcesz wiedzieć, jakie mieliśmy wrażenia po pierwszej jeździe legendarnym Audi Quattro w 1981 roku? A może interesują Cię nowe auta? A6 Avant, TTS, RS Q3, A4 Avant, R8 Plus, autonomiczne RS7 czy koncepcyjne e-tron quattro concept - tymi modelami jeździliśmy, sprawdziliśmy i oceniliśmy.

Adrenalina
To dział dla ludzi, w których żyłach płynie wysokooktanowa benzyna. Po górskich serpentynach przegoniliśmy wyjątkowe Audi S1, na torze w Miedzianej Górze sprawdziliśmy pięć wyjątkowych Audi RS, a także przemierzyliśmy Kanadę w nowym Q7.

Sport
Tu sprawa jest jasna - rajdy, wyścigi, ludzie - wszystko to, co kiedyś wyniosło Audi na motorsportowy piedestał i robi to nadal.

Fascynacje
W nowej hali produkcyjnej quattro GmbH o nazwie „Böllinger Höfe” człowiek i maszyna pracują ramię w ramię. Dzięki wspólnemu wysiłkowi ludzkich rąk i automatycznych urządzeń w równym rytmie rodzą się tam nowe Audi R8.

Chcesz wiedzieć więcej? Przejrzyj wydanie specjalne Audi Quattro i zamów prenumeratę.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA