Audi R8 Star of Lucis - samochód dla gracza

Fani serii gier komputerowych Final Fantasy mogą przenieść część świata gry do rzeczywistości, a wszystko dzięki zmodyfikowanemu Audi R8 Star of Lucis.  

Audi R8 Star of Lucis
Audi R8 Star of Lucis
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Pod koniec listopada do sprzedaży trafi gra Final Fantasy XV. Wydawca gry studio Square Enix przy tworzeniu nowego produktu współpracował z marką Audi i efektem ich prac jest  model Audi R8 Star of Lucis. Jest to limitowana do jednego tylko egzemplarza edycja supersamochodu z Ingolstadt.

Czym wersja ta różni się od zwykłego Audi R8? Całe auto polakierowano na czarno, a część elementów karoserii zostało pokryte zdobieniami nawiązującymi do Lucis, miasta-państwa w którym toczy się akcja gry.

Samochód zdobią też felgi, które zostały specjalnie zaprojektowane do tego modelu, a we wnętrzu możemy zaś znaleźć tapicerkę z przeszyciami pomarańczową nicią.

Chętni na zakup tego Audi muszą przygotować się na wydanie około 1,9 mln złotych. Ale muszą najpierw zapisać się na losowanie, które rozstrzygnie kto będzie mógł kupić jedyną sztukę tej limitowanej wersji Audi R8.  

REKLAMA