Audi R8 V10 Plus ­- jak myśliwiec F14 z filmu "Top Gun"!

Są samochody, które już w seryjnych odmianach zwracają na siebie uwagę. Ale są też klienci, którzy wymagają jeszcze więcej. Dlatego w firmie Wilczynsky Studio powstał niesamowity projekt Audi R8 V10 Plus stylizowanego na wzór myśliwca F14 z filmu "Top Gun"!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 709 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

"Top Gun" to jeden z najbardziej znanych filmów w historii kina, film który w 1986 roku był na ustach całego świata. Słynny Maverick grany przez Toma Cruisa, robił wszystko aby zabłysnąć w elitarnej szkole pilotów. I robił to w myśliwcu F14 Tomcat Jolly Rogers.

I właśnie barwy tego odrzutowca stanowiły inspirację dla tego projektu. Szymon, właściciel samochodu od początku nastawił się na dopieszczanie swojego auta. Codziennie przechodził on zabiegi jak z samochodowego SPA i co rusz dostawał od właściciela nowe "prezenty". Ostatni, czyli wydech Fi Exhaust Soft PP Performance, sprawił że samochód generuje obecnie imponującą moc co najmniej 640 koni mechanicznych!

 
Do wykonania stylizacji użyto m.in folii matowych, chromowanych i błyszczących

Ale podczas jednej z wizyt w firmie zajmującej się cardetailingiem i oklejaniem samochodów, Wilczynsky Studio z Wrocławia, właściciel stwierdził - "lata się fajnie, ale czegoś mi brakuje". Tomasz Wilczyński, właściciel studia, od razu zabrał się do pracy i projektowania. Po tygodniach planowania i po 5 dniach intensywnego oklejania karoserii, Audi R8 V10 Plus osiągnięto efekt jaki widać na zdjęciach.

"Osiągnęliśmy wszystko co założyliśmy w projekcie. Jest męsko, jest szybko, jest konkretnie – tak jak lubimy, a co najważniejsza tak jak lubi właściciel tego samochodu. Do wykonania stylizacji użyliśmy m.in folii matowych, chromowanych i błyszczących" - tłumaczy Wilczyński.

Przypomnijmy, że firma Wilczynsky Studio na początku roku pokazała inną perełkę inspirowaną lotnictwem. Był to Aston Martin V12 Vantage w barwach polskiego Dywizjonu 303! Samochód mogliście podziwiać na stoisku "auto motor i sport" podczas kwietniowego salonu samochodowego w Poznaniu.

Zobacz także:
REKLAMA