[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Audi RS 3 Sportback - lifting i przybór mocy

Marka z Ingolstadt przygotowała modyfikacje stylistyczne i mechaniczne dla RS 3 Sportback. Hot hatch ma teraz o 33 KM większą moc. Auto swój oficjalny debiut będzie miało na targach Genewa 2017.

Audi RS 3 Sportback Audi RS 3 Sportback po face liftingu

W RS 3 Sportback w ramach liftingu zmieniono klosze reflektorów oraz przedni zderzak, który ma teraz mocniej podkreślone chrapy z dodatkowymi otworami i srebrną listwą. Z tyłu dyfuzor dostał ozdobną listwę, która być może tak jak w TT RS może być w kolorze błyszczącym czarnym lub srebrnym. Tym samym auto upodobniło się do pokazanej jesienią RS 3 Limousine (sedan). W standardzie są lampy LED-owe, ale Audi za dopłatą oferuje matrycowe światła Matrix LED.

Audi w RS 3 Sportback zastosowało nową, lżejszą jednostkę napędową. Silnik ma o 26 kg mniejszą masę niż w aucie sprzed liftingu. Dodatkowo inżynierowie z pięciocylindrowego silnika wykrzesali moc 400 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi teraz 480 Nm. RS 3 Sportback od 0 do 100 km/h przyspiesza w czasie 4,1 sekundy.

REKLAMA

Maksymalna prędkość wynosi 250 km/h i jest ograniczona elektronicznie. Audi za dopłatą zdejmuje kaganiec, i wtedy samochód jest wstanie osiągnąć 280 km/h. Jednostka napędowa została ożeniona z 7-stopniową przekładnią, a siła napędowa trafia na wszystkie koła poprzez układ Quattro.

Audi RS 3 Sportback po face liftingu

RS 3 Sportback jest o 25 mm niżej zawieszone niż standardowe Audi A3 oraz ma o 20 mm szerszy rozstaw kół z przodu. Audi montuje tarcze hamulcowe o średnicy 310 mm, a za dopłatą można zamówić wyczynowy węglowo-ceramiczny układ hamulcowy. Auto ma standardowe 19-calowe obręcze kół z oponami w rozmiarze 235/35.

Audi RS 3 Sportback po zmianach będzie prezentowane na targach Genewa 2017.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 125 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij