Audi RS6 Avant: ceny w Polsce

Konkurent BMW M5 i Mercedesa AMG jest już dostępny w salonach Audi - oto ile kosztuje 560 KM i napęd Quattro zamknięte w nadwoziu typu kombi.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 219 200 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Audi RS6 ma 4-litrowy silnik biturbo o mocy 560 KM i maksymalnym momencie obrotowym 700 Nm. Dzięki takim zapasom przyspieszenie do "setki" zajmuje jedynie 3,9 sekundy, a prędkość maksymalna może wynosić nawet 305 km/h. Kierowca współpracuje z 8-biegowym automatem, który wysyła moc poprzez napęd Quattro. Audi obiecuje, że średnie spalanie wynosi zaledwie 9,8 litra na 100 km.

Ile kosztują u nas takie przyjemności? Przynajmniej 499 280 złotych. Seryjnie każdy RS6 Avant jest wyposażony w pneumatyczne zawieszenie, system Audi Drive Select, dzięki któremu można dostosować charakter auta ze sportowego na bardzo sportowy, nawigację MMI Navigation plus z panelem dotykowym MMI touch i system nagłaśniający Audi sound system z dziesięcioma głośnikami.

Na liście dodatków znajduję się m.in. wyświetlacz Head-up, system nagłaśniający Bang & Olufsen, adaptacyjny tempomat z funkcją Stop & Go a także system rozpoznający pieszych w nocy.

amis

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA