[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Audi RS6 Jona Olssona spalone

Pamiętacie Audi RS6 z niesamowitym body kitem a'la DTM? Niestety, to auto pozostało jedynie wspomnieniem. Skradzione przez uzbrojonych bandytów zostało doszczętnie spalone.

Audi RS6 już w wersji seryjnej jest szalonym samochodem. 560 KM, napęd na cztery koła i przyspieszenie rzędu 4 sekund do 100 km/h - te wartości mówią same za siebie.

Ale dla niektórych to mało. Na przykład dla szwedzkiego narciarza, Jona Olssona, który ostro zmodyfikował swoją RS-szóstkę. Kilka miesięcy temu chwalił się świeżo przerobionym Audi. Teraz niestety dotarła do nas smutna wiadomość, związana z tym autem.

REKLAMA

Olsson niedawno sprzedał swoje Audi. Nowym właścicielem prawdopodobnie był holenderski kolekcjoner, Douwe Leitner. I to właśnie jemu uzbrojeni po zęby bandyci ukradli RS6 na stacji benzynowej w Amsterdamie. Według doniesień serwisu carscoops.com złodzieje śledzili auto w VW Transporterze i kiedy pojazd zatrzymał się na stacji rozpoczęła się cała akcja.

Bandyci wycelowali broń w kierowcę i pasażera, którzy musieli opuścić pojazd. Kiedy złodzieje przejęli RS6 DTM, odjechali. To był ostatni moment, kiedy widziano auto w całości. Okazuje się, że w popłochu bandyci nie wzięli kluczyka od kierowcy, więc silnik musiał pracować cały czas (późniejszy zapłon bez kluczyka byłby niemożliwy). Być może podczas wielogodzinnej pracy motoru doszło do zapłonu w wyniku czego auto doszczętnie spłonęło. Sprawców na razie nie udało się ująć.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 187 600 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij