Audi RS6 od Prior Design

Prior Design przygotował pakiet wzmocnień do i tak już mocarnego Audi RS6. Auto zostało poszerzone, obniżone i teraz wygląda, jakby miało pożreć wszystko, co porusza się na drogach.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Już seryjne Audi RS6 robi ogromne wrażenie, ale jeśli dla kogoś to mało, może zdecydować się na pakiet tuningowy od Prior Design. Auto na rynku pojawiło się ponad 5 lat temu i mogło się już opatrzyć, dlatego tuner postanowił dodać do szybkiego kombi nieco agresywnie wyglądających dodatków.

Spece z Priora przerobili przedni oraz tylny zderzak, dodali do karoserii poszerzające błotniki i mocno obniżyli zawieszenie. Z tyłu pojawiły się boczne wloty powietrza, jeszcze bardziej poszerzające nadwozie oraz spoiler na tylnej klapie. Dzięki tym przeróbkom RS6 jest o 8 cm szersze z przodu i aż o 10 cm z tyłu.

Ten egzemplarz został wyposażony w 21-calowe felgi Vossen VPS-310, które doskonale pasują do tego auta, szczególnie w szarej kolorystyce. Ogromne koła widać jeszcze dobitniej przez to, że zawieszenie KW zostało obniżone.

Teraz najważniejsze - silnik. Prior oferuje pakiet wzmocnień do 4-litrowej jednostki TFSI do 680 KM. Przypomnijmy, że najmocniejsze, seryjne RS6 ma ich 605. Moment obrotowy wzrósł do 830 Nm. Te liczby powinny zaspokoić nawet najgłodniejszych maniaków mocnych wrażeń za kółkiem. 

Prior Design oferuje także pakiet stylistyczny do zwykłego Audi A6 Avant. Dzięki niemu samochód może wyglądać jak to RS6. Dodatkowo przygotowano też zestaw wzmacniający silnik. Z motoru 3.0 TDI udało się wykrzesać 411 KM i 807 Nm momentu obrotowego.

Zobacz także:
REKLAMA