[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Audi SQ2 – Paris Motor Show 2018

Na salonie samochodowym w Paryżu swoją premierę świętuje rasowe Audi SQ2.

Audi SQ2 - Paryż 2018 Audi SQ2 - Paryż 2018

Audi SQ2 jest czymś w rodzaju hot hatcha z powiększonym prześwitem. W czasach, kiedy wszystko, co ma trochę plastiku na nadkolach i podniesione nadwozie sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, taki krok wcale nie dziwi.

Choć Audi Q2 u nas nie sprzedaje się specjalnie dobrze, to na zachodzie Europy model został doceniony przez klientów. Rasowa wersja SQ2 z pewnością znajdzie dużą rzeszę fanów. Zwłaszcza że korzysta ze sprawdzonych rozwiązań.

REKLAMA

Audi SQ2 - Paryż 2018 Audi SQ2 - Paryż 2018

Pod maską Audi SQ2 pracuje mocna jednostka, znana z Audi S3. Chodzi o dwulitrowy silnik, który generuje 300 koni mechanicznych i 400 niutonometrów. W połączeniu z napędem Quattro i szybką przekładnią S Tronic o siedmiu biegach, można spodziewać się co najmniej dobrych osiągów.

I rzeczywiście, Audi SQ2 rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,8 sekundy – raptem o dwie dziesiąte wolniej, niż model S3. Maksymalna prędkość została ograniczona do 250 km/h.

REKLAMA

Audi SQ2 różni się od cywilnej wersji kilkoma stylistycznymi detalami, bardziej agresywnie wyglądającymi zderzakami czy innym wzorem obręczy kół. Jak na usportowione auto przystało, ma też nieco mniejszy prześwit i jeździ o 2 cm bliżej drogi.

W kabinie z kolei znajdziemy sportowe fotele z lepszym trzymaniem bocznym, sportowe fotele i kierownicę. Wisienką na torcie są jasnoczerwone detale, a w oczy rzuca się duży ekran systemu informacyjno-rozrywkowego i opcjonalny wirtualny kokpit.

Czekamy na debiut Audi SQ2 w salonach. Tymczasem zapraszamy do śledzenia relacji w serwisie specjalnym poświęconym Paris Motor Show 2018

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 101 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij