Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Audi – brakuje samochodów

W USA popyt na auta z Ingolstadt przekroczył oczekiwania zarządców marki. 31-procentowy wzrost popytu odbił się na stoku importera, który nie nadąża z dostarczaniem aut. W związku z faktem, że są one produkowane w Niemczech i muszą przepłynąć do USA kawał drogi, od chwili złożenia zamówienia przez klienta do momentu odbioru auta może upłynąć kilka miesięcy. To sprawia, że część klientów rezygnuje z zakupu i ucieka do innych marek. Najbardziej chodliwymi modelami Audi za Oceanem są A4 i Q5. Natomiast bardziej prestiżowe modele - jak A6 - interesuje jedynie 15% klientów. Producent chce, żeby modele z wyższej półki stanowiły 55% sprzedaży i liczy, że pomocne w osiągnięciu tego celu stanie się wprowadzenie do oferty modelu A7 i popularyzacja wysokoprężnych silników w SUVie Q7.

Tymczasem w najnowszym spocie reklamowym niemiecki producent informuje, że coraz więcej klientów opuszcza BMW, Mercedesa i Lexusa i chce się przesiadać na samochody Audi. A to nie zawsze jest proste, co dobitnie podkreśla poniższy materiał filmowy, z dwiema wersjami zakończenia:

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  To niech usprawnią sobie linię produkcyjną. Polski Transsystem będzie w wakacje ulepszać linię produkcyjną w Wolfsburgu. Nie nadążają z Golfem i trzeba rozbudować.
  ~jeff, 2011-05-17 20:29:26
 • avatar
  zgłoś
  Nawet problemy z zaspokojeniem popytu da się wykorzystać w reklamie
  auto motor i sport, 2011-05-17 08:28:55
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij