Audi e-Tron – będzie niespodzianka?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wygląda na to, że Audi może spłatać figla i popsuć zabawę Mercedesowi i BMW. Obaj producenci zapowiedzieli na Frankfurt prezentacje swoich ekologicznych aut supersportowych. W BMW będzie to Vision EfficientDynamics Concept, a Mercedes pokaże SLSa AMG w wersji eDrive. Czy Audi pokaże projekt e-Tron?

Jak dotąd nie było żadnych cudownie wyciekających zdjęć ani zaskakujących teaserów. Aż do dziś. Do sieci trafiły grafiki modelu, który prawdopodobnie jest tym oczekiwanym e-Tronem. Jego linia przypomina R8, ale ma kilka elementów odróżniających od znanego już modelu Audi - przede wszystkim przedni grill, przednie światła LED, felgi i tylny pas. Również wnętrze jest inne od znanego z R8 - widzimy zorientowaną na kierowcę konsolę z dwoma zegarami i dużym ekranem nawigacji umieszczonym między nimi.

Nie ma potwierdzenia czy faktycznie obejrzymy ten projekt we Frankfurcie. "Elektryczna" strona internetowa Audi - ElectricityUntamed.com też nie pomaga w rozwianiu wątpliwości.

Oficjalnie e-Tron nie istnieje. Jednak plotki o jego powstaniu krążą już od pewnego czasu. Czy wyjedzie na światło dzienne i pogoni kota 356-konnemu projektowi BMW, albo 533-konnemu SLSowi? Dowiemy się niebawem...

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA