[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Audi e-tron Vision Gran Turismo - z gry na tor wyścigowy

Wirtualna rzeczywistość coraz częściej przeplata się z tą realną. Tak jets w przypadku Audi e-tron Vision Gran Turismo - samochodu, który powstał na potrzeby gry, a teraz pojawi się na torach wyścigowych.

Audi e-tron Vision Gran Turismo Audi e-tron Vision Gran Turismo

W pełni elektryczny, koncepcyjny samochód Audi e-tron Vision Gran Turismo został stworzony pierwotnie wyłącznie na potrzeby wirtualnych wyścigów na PlayStation 4 Audi. Teraz, we współpracy z Formułą E, wirtualny projekt nabiera realnych kształtów.

Począwszy od kolejnej rundy serii wyścigów samochodów elektrycznych Formuła E, która odbędzie się 14 kwietnia w Rzymie, Audi e-tron Vision Gran Turismo służyć będzie podczas nich jako wyścigowa taksówka.

REKLAMA

REKLAMA

Audi e-tron Vision Gran Turismo Audi e-tron Vision Gran Turismo

- E-mobilność błyskawicznie zyskuje na znaczeniu – mówi Peter Mertens, członek zarządu AUDI AG odpowiedzialny za rozwój techniczny. - Stąd właśnie to Audi było pierwszym niemieckim koncernem samochodowym, który w sezonie 2017 postanowił zaangażować się z wsparciem fabrycznym w serię wyścigów samochodów elektrycznych Formuła E. Dzięki wyścigowym taksówkom Audi e-tron Vision Gran Turismo, w ramach serii wyścigów Formuły E zamieniamy mobilność elektryczną w namacalne doświadczenie dla naszych klientów i gości.

REKLAMA

Audi e-tron Vision Gran Turismo Audi e-tron Vision Gran Turismo

Począwszy od najbliższego wyścigu Formuły E 14 kwietnia w Rzymie, klienci i goście czterech pierścieni będą mieli niepowtarzalną okazję przejażdżki po torze wyścigu jako pasażerowie Audi e-tron Vision Gran Turismo. Ten jedyny w swoim rodzaju samochód został skonstruowany i wyprodukowany w centrum przedprodukcyjnym Audi na przestrzeni zaledwie jedenastu miesięcy.

REKLAMA

REKLAMA

Audi e-tron Vision Gran Turismo Audi e-tron Vision Gran Turismo

Wzorem dla realnego pojazdu było auto z gry PlayStation "Gran Turismo". Gra ta, sprzedawana w milionach kopii, ma wśród graczy na całym świecie status kultowej. Z twórcami "Gran Turismo", firmami Sony i Polyphony Digital, Audi współpracuje od prawie 20 lat.

REKLAMA

Audi e-tron Vision Gran Turismo Audi e-tron Vision Gran Turismo

Projektanci Audi stworzyli Audi e-tron Vision Gran Turismo na potrzeby konkursu “Vision Gran Turismo” rozpisanego z okazji 15. rocznicy powstania popularnej gry. Do konkursu stanęło wielu producentów motoryzacyjnych z całego świata, przedstawiając projekty swych wirtualnych pojazdów.

Wiele z tych pojazdów zostało później zbudowanych w naturalnej skali i prezentowanych było np. podczas imprez targowych. Jednak to właśnie Audi e-tron Vision Gran Turismo zostało pierwszym tej rangi samochodem koncepcyjnym, przeniesionym do świata realnego w postaci w pełni funkcjonalnego pojazdu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij