[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Audi e-tron holuje Audi e-tron Vision Gran Turismo

Od 9 do 12 maja, nad jeziorem Wörthersee odbędzie się kolejny zlot GTI, a na nim pojawi się między innymi prototyp Audi e-tron. Sportowy, elektryczny SUV na przyczepie holować będzie... koncepcyjne Audi e-tron Vision Gran Turismo.

Audi e-tron Audi e-tron

W tym roku zlot GTI nad jeziorem Wörthersee odbędzie się po raz trzydziesty siódmy. Jak za każdym razem, większość jego uczestników i fanów pojawi się na miejscu jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy. Dołączy do nich również Audi. Cztery pierścienie przybędą do austriackiego Reifnitz ze swym pierwszym w pełni elektrycznym modelem – prototypem Audi e-tron.

Elektryczny SUV, pokryty specjalnym, nawiązującym do wysokonapięciowego napędu kamuflażem, ma pokazać swoją przydatność w codziennym użytkowaniu. Oprócz jego sporego zasięgu, wynoszącego ponad 400 km (wg standardów cyklu WLTP) oraz elektrycznego napędu na cztery koła quattro, opcjonalny hak holowniczy daje więcej możliwości korzystania z tego elektrycznego samochodu.

REKLAMA

REKLAMA

Audi e-tron Audi e-tron

Produkcyjna wersja Audi e-tron to pierwszy na rynku samochód, który w odpowiednich stacjach można ładować z mocą nawet 150 kW. Elektryczny SUV będzie gotów do dalszej jazdy w zaledwie 30 minut. Jego litowo-jonowy akumulator wg. założeń cyklu WLTP zapewnia zasięg ponad 400 kilometrów. Producent nie zdradza jednak, w jakim stopniu baterie naładują się we wspomnianym czasie. Ładowanie domowym gniazdem trójfazowym trwać ma natomiast około 8,5 godziny.

REKLAMA

Audi e-tron Vision Gran Turismo Audi e-tron Vision Gran Turismo

Na przyczepie znajdzie się koncepcyjny model Audi e-tron Vision Gran Turismo. Stworzony pierwotnie w grze komputerowej – wirtualnych wyścigach na PlayStation 4, nabrał teraz realnych kształtów i pojawił się podczas wyścigów samochodów elektrycznych serii Formuła E. Od wyścigu w Rzymie, Audi e-tron Vision Gran Turismo służy tam jako wyścigowa taksówka.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij