Audi na Poznań Motor Show 2016

Poznań Motor Show to najważniejsza w Polsce wystawa motoryzacyjna. Jak co roku koncentruje się na prezentacji nowości. Wśród wystawców nie zabraknie marki Audi, która przedstawi swoje najnowsze modele. Zobacz, co szykuje producent z Ingolstadt.

Audi Q2 2016

„Przede wszystkich chcemy zaprezentować w Poznaniu nasze dwie absolutne nowości – kompaktowego SUV’a Audi Q2, który swą światową premierę miał zaledwie kilka dni temu podczas wystawy motoryzacyjnej w Genewie oraz koncepcyjny model Audi e-tron quattro concept, pokazany po raz pierwszy na targach IAA 2015 we Frankfurcie” – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi.

Po raz pierwszy w Polsce pokazane będą również sportowe modele Audi: RS 6 Avant performance, RS 7 performance oraz S8 plus. W tym przypadku szczególnie warto odwiedzić stoisko Audi, bowiem moc tych trzech pojazdów wynosi łącznie aż 1815 KM.

Nowe Q2 jest najmniejszym SUV-em w ofercie producenta z Ingolstadt. Mieliśmy okazję oglądać to auto na salonie samochodowym w Genewie. Q2 to miejski crossover, który będzie walczył w segmencie premium. Pod jego maską znajdziemy m.in. nową, 3-cylindrową jednostkę o pojemności jednego litra. Zobacz, jakie jeszcze samochody będzie można oglądać na targach w Poznaniu.

REKLAMA