[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Auris najpopularniejszą hybrydą w Polsce

Polscy kierowcy nabyli już ponad 15 000 Aurisów Hybrid. To nowy rekord sprzedaży łącznej zelektryfikowanej wersji tego popularnego kompaktu, z czego 1824 egzemplarze znalazły nabywców w tym roku.

Facelifting Toyota Auris

Toyota Auris Hybrid to najpopularniejszy model hybrydowy w Polsce. Benzynowo-elektryczny kompakt Toyoty jest dostępny w naszym kraju od 2010 roku, kiedy do salonów trafiła jego pierwsza generacja.

Od 2013 roku, przez cztery kolejne lata, Auris był najchętniej wybieranym zelektryfikowanym modelem w Polsce. W 2017 pozycję lidera zajął nowy crossover, Toyota C-HR Hybrid.

Facelifting Toyota Auris

Toyota Auris Hybrid jest dostępna z nadwoziem hatchback oraz TS Kombi. Napędza go układ silnika benzynowego i dwóch silników elektrycznych, pełniących także funkcję generatora, o łącznej mocy 136 KM.

Według danych producenta, samochód zużywa średnio od 3,5 l/100 km i emituje od 79 g dwutlenku węgla na kilometr, spełniając najnowsze normy Euro 6.

Toyota Auris Toyota Auris

Hybrydowy Auris może poruszać się przez kilka kilometrów na samym silniku elektrycznym, dzięki odzyskiwaniu energii z hamowania, a w ruchu miejskim korzysta wyłącznie z bezemisyjnej jednostki elektrycznej, średnio przez połowę czasu jazdy.

Łączna liczba hybryd Toyoty sprzedanych w Polsce przekroczyła już ponad 38 500 egzemplarzy. Hybrydy stanowią w tym roku 26 proc. całkowitej sprzedaży marki. W 2017 roku Polacy kupili 14 196 hybryd Toyoty, co czyni z marki niekwestionowanego lidera rynku zelektryfikowanych samochodów.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 79 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij