Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Australian Open w wersji Kia Soul

W turnieju tym udział brać mogą wyłącznie pary mieszane, a najlepsza z nich swój mecz finałowy ma szansę rozegrać podczas przyszłorocznych finałów światowego turnieju Australian Open.

Kia Motors nadal chce promować amatorski tenis, dlatego kolejna edycja Kia Soul Open ma ruszyć już w przyszłym tygodniu.

Tegoroczne zawody spotkały się z jeszcze większym zainteresowaniem niż roku ubiegłym, dlatego organizator postanowił podwoić liczbę poszczególnych turniejów. W związku z tym eliminacje odbędą się w ośmiu miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni, Lublinie i Rzeszowie. W trakcie ich trwania rozgrywki odbywać się będą w mikstach, a decydująca faza przypominać ma Puchar Hopmana, czyli indywidualny pojedynek kobiet i osobno mężczyzn - mikst nastąpi dopiero w przypadku remisu.

Pierwsze dwustopniowe kwalifikacje odbędą się w Warszawie w ostatni weekend lipca. Kolejnym etapem zawodów będzie turniej Masters, odbywający się również w stolicy, do którego awansują półfinaliści każdej z ośmiu eliminacji.

Zwycięska para poleci na Wielki Finał Światowy i będzie miała okazję zagrać na Rod Laver Arena w Melbourne.

Więcej szczegółów oraz regulamin zawodów dostępne są na stronach: www.kia.pl oraz www.atp.org.pl

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Nie trzeba być zawodowcem, aby wziąć udział w turnieju Kia Soul Open, który może zagwarantować występ w światowym finale rozgrywanym podczas wielkoszlemowego turnieju Australian Open 2011.
    auto motor i sport, 2010-07-22 07:30:30
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij