Auta 3 - Zygzak McQueen powraca!

Film animowany "Auta" zna chyba każdy, a uwielbiają go najmłodsi fani motoryzacji. Dobre wieści, jest pierwszy trailer zapowiadający 3 część kultowego filmu!

Auta 3 Disney Pixar
Auta 3

W pierwszej odsłonie poznaliśmy Zygzaka, zaś w drugiej odsłonie śledziliśmy jego przygody podczas wyścigu mistrzów. Teraz przyszedł czas na wielki powrót McQueena. I pierwszy udostępniony trailer pokazuje, że jest na co czekać.

Producenci udostępnili blisko 50 sekundową zapowiedź nowego filmu. Trailer nie jest długi, ale wstrząśnie wszystkimi fanami. Krótko. Wyścig i prowadzący w nim McQueen oraz... tajemniczy, czarny samochód z oznaczeniem IGNTR, który przedziera się na czoło stawki. I nagle... A zresztą, zobaczcie sami:

 

Jak widać twórcy mocno podgrzali atmosferę przed premierą nowej części przygód Zyzaka McQueena. Niestety na film musimy jeszcze poczekać. I to dość długo. Bo za Oceanem Disney i Pixar przygotowali premierę na lato 2017.

Trailer pokazuje również, że główny bohater będzie musiał zmierzyć się w bezpośredniej rywalizacji z nowocześniejszymi samochodami. Mocno wierzymy jednak, że Zygzak McQueena znajdzie sposób na pokonanie młodszych konkurentów. I szczerze się przyznamy bez bicia. Już nie lubimy tego mrocznego auta IGNTR.

Mamy nadzieję, że polscy dystrybutorzy nie będą długo zwlekać i jeszcze na początku wakacji będziemy mogli wybrać się do kin na Auta 3. Już pojawiły się prześmiewcze komentarze, które mówią, że trailer jest o wiele ciekawszy niż cała druga część przygód McQueena.

REKLAMA