[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Auta w filmie o Jamsie Bondzie "Spectre"

W najnowszym filmie o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości zobaczymy Bonda w koncepcyjnym Astonie DB10. Jego przeciwnicy też będą mieli ciekawe pojazdy.

Auta w filmie o Bondzie
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 268 600 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

James Bond w najnowszym filmie "Spectre" (premiera planowana na 23 października 2015) zasiądzie za kółkiem koncepcyjnego Astona Martina DB10, który powstanie tylko w ilości 10 sztuk.

Bond jest znany z nietypowych aut, a tym razem Aston Martin postarał się o wyjątkowość, stwarzając specjalnie na potrzeby filmu model DB10.

REKLAMA

W filmie zobaczymy też 3 inne nietypowe pojazdy. Land Rover Defender i Range Rover Sport SVR zostały mocno zmodyfikowane pod kątem offroadu. Sceny z ich udziałem już nakręcono w Australii. Big Foot, czyli wielka stopa nie bez powodu przyjęła taką nazwę. Jego koła mają średnicę aż 37 cali!

W filmie będzie też brał udział drugi samochód sportowy. Dostarczy go Jaguar. Model C-X75 to koncept, zaprezentowany w 2010 roku w Paryżu. Niestety pojazd nie doczekał się produkcji seryjnej. Sportowy Jaguar będzie brał udział w pościgu w centrum Rzymu. Jego rywalem będzie Bond w Astonie DB10.

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA