Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Auta w filmie o Jamsie Bondzie "Spectre"

W najnowszym filmie o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości zobaczymy Bonda w koncepcyjnym Astonie DB10. Jego przeciwnicy też będą mieli ciekawe pojazdy.

Auta w filmie o Bondzie

James Bond w najnowszym filmie "Spectre" (premiera planowana na 23 października 2015) zasiądzie za kółkiem koncepcyjnego Astona Martina DB10, który powstanie tylko w ilości 10 sztuk.

Bond jest znany z nietypowych aut, a tym razem Aston Martin postarał się o wyjątkowość, stwarzając specjalnie na potrzeby filmu model DB10.

W filmie zobaczymy też 3 inne nietypowe pojazdy. Land Rover Defender i Range Rover Sport SVR zostały mocno zmodyfikowane pod kątem offroadu. Sceny z ich udziałem już nakręcono w Australii. Big Foot, czyli wielka stopa nie bez powodu przyjęła taką nazwę. Jego koła mają średnicę aż 37 cali!

W filmie będzie też brał udział drugi samochód sportowy. Dostarczy go Jaguar. Model C-X75 to koncept, zaprezentowany w 2010 roku w Paryżu. Niestety pojazd nie doczekał się produkcji seryjnej. Sportowy Jaguar będzie brał udział w pościgu w centrum Rzymu. Jego rywalem będzie Bond w Astonie DB10.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 145 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>W najnowszym filmie o agencie Jamsie Bondzie pt. "Spectre" zobaczymy m.in Astona DB10 oraz Range Rovera Sport SVR, Land Rovera Defender Big Foot i Jaguara C-X75.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/auta-James-Bond-film-Jaguar-Land-Rover-Defender-Range-Rover-Sport-Aston-Martin,18907,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-02-11 12:55:29
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij