[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Auta z silnikami spalinowymi mają zniknąć z Europy

Corvette ZR1

Według najnowszego pomysłu Komisji Europejskiej samochody osobowe z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi od 2050 roku nie będą miały prawa wjeżdżać do europejskich miast. W ten sposób Komisja chce zredukować emisję dwutlenku węgla i zależność transportu od ropy naftowej o 60%. Nie jest to podobno atak na możliwości transportu europejskiego obywatela. Unia chce, by do tego czasu stworzyć wewnątrz UE jedną, wspólną strefę transportową ze świetnie zorganizowaną siecią lotnisk i kolei.

Już w 2030 roku połowa samochodów jeżdżących po Europie ma wedle tego planu być "zeroemisyjna".

Kolejnym planem KE jest dojście do sytuacji, w której w 2050 roku nikt nie zginie w wypadku drogowym, a do 2020 liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych ma być zmniejszona o połowę w stosunku do chwili obecnej.

Teraz zaczynamy rozumieć dlaczego tak dużo ludzi wyprowadza się na wieś!

 

Komentarze

 (9)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij