Autodrom Pomorze - Polska bogatsza o jeden tor

Budowę obiektu rozpoczęto w październiku ubiegłego roku. Otwarcie już 24 lipca. Co można robić na torze Autodrom Pomorze?

Na Autodrom Pomorze znajdziemy asfaltowy, kartingowy tor o długości 1047 m, ziemny obiekt dla quadów o długości 500 m, płytę poślizgową (150x50 m), okrągłą płytę poślizgową o średnicy 68 m, plac manewrowy w rozmiarach 100x200 m oraz wzniesienia z łukiem. Ośrodek ma także budynki biurowe z halą garażową o powierzchni ponad 500 m2 i salę wykładową dla 20 gości.

Obiekt nie ma na razie homologacji na oficjalne zawody kartingowe, ale pozwolenia już "się tworzą". Na tę chwilę można korzystać z jazd rekreacyjnych. Ceny od poniedziałku do czwartku wynoszą 30 zł za 8 minut, 48 zł za 15 minut i 85 zł za 30 minut. W weekendy to odpowiednio 35, 58 i 100 zł.

Autodrom Pomorze

Głównym celem Autodromu jest doskonalenie techniki jazdy kierowców. W ofercie znajdziemy się szkolenia indywidualne, szkolenia dla firm, jazda w warunkach specjalnych dla kategorii C i D, szkolenia na motocyklach do 125 cm3 dla osób mających prawo jazdy kat. B od minimum 3 lat, szkolenia instruktorów techniki jazdy, szkolenia w ekstremalnych sytuacjach drogowych dla młodych kierowców oraz specjalny kurs szkolenia przed zimą. Tutaj znajdziesz szczegółowy cennik.

Autodrom Pomorze

Autodrom Pomorze rozpoczyna szkolenia już 25 lipca. Na tor możemy pojechać w dowolnym dniu tygodnia od 8 do 20. Tor znajduje się w Pszczółkach przy ul. Żuławskiej 5.

Zobacz również:
REKLAMA