Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
2.0

Autonomiczny minivan Mercedesa

Mercedesa zaprezentuje w Tokio swój nowy koncept. Będzie to wizja futurystycznego minivana z systemem autonomicznej jazdy.

W sieci pojawiło się na razie jedno zdjęcie, które nie odkrywa w pełni futurystycznej wizji Mercedesa. Więcej dowiemy się już pod koniec tygodnia, gdy ruszą targi motoryzacyjne w Tokio. To właśnie tam zostanie zaprezentowany minivan, którego niemiecki producent określa mianem "autonomicznego, luksusowego i progresywnego".

Ciężko wyciągnąć dużo wniosków z zasłoniętego obrazka, ale wersja koncepcyjna będzie charakteryzowała się nietypowymi proporcjami. W oczy rzucają się krótkie zwisy z przodu i z tyłu, duży rozstaw osi oraz rozsuwane drzwi. Wnętrze ma być minimalistyczne, ale wyposażone w sporą ilość ekranów elektronicznych z funkcją sterowania dotykiem.

Prawdopodobnie pod maską konceptu zostanie umieszczony silnik elektryczny, ale nie znamy jeszcze detali na jego temat. Więcej informacji pojawi sie już pod koniec tygodnia, gdy auto zostanie oficjalnie odsłonięte na halach w Tokio.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij