BBC wyemituje świąteczny odcinek "Top Gear"

Mimo że "Top Gear" na razie nie istnieje to nie przeszkodziło BBC w wypuszczeniu na antenę specjalnego odcinka, który pojawi się w okolicach świąt.

Top Gear
telegraph.co.uk

Specjalny, świąteczny odcinek "Top Gear" będzie dwuczęściowym programem o nazwie "Top Gear: From A-Z". Co zobaczymy w nowym epizodzie? Program będzie przedstawiał losy motoryzacyjnego show z jego czasów świetności 2002-2015.

REKLAMA

Lektorem będzie John Bishop, brytyjski komediant i aktor. Będzie on opowiadał o zdumiewających ujęciach, ukrytych faktach z programu oraz dziwacznych statystykach z ostatnich 13 lat działalności największego programu motoryzacyjnego świata.

Nie znane są szczegóły wydania specjalnego, ale BBC podało, że materiał będzie zawierał wiele zakulisowych ujęć, w tym wizyty "gwiazd w samochodzie za rozsądną cenę". Widzowie będą mogli też oglądać niesamowite wyczyny kaskaderskie, których w "Top Gear" było niemało.

Wygląda więc na to, że widz nie zobaczy niczego, co by już wcześniej nie widział. Jednak dla fanów programu to może być bardzo dobre uzupełnienie wiedzy o motoryzacyjnym show. Z pewnością nie zabraknie też dobrego humoru, który dostarczą nam "trzej panowie w średnim wieku". No i zawsze to coś świeższego niż "Kevin sam w domu".

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA