[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

BMW 340i na 40. urodziny

BMW robi ukłon w stronę japońskiego rynku. Z okazji 40. urodzin BMW Serii 3 powstanie specjalna wersja tego modelu.

Tylko dwudziestu klientów, i to w dodatku wyłącznie w Japonii, będzie mogło załapać się na specjalną, urodzinową wersję BMW Serii 3. Niemiecki producent stworzył wariant 340i 40th Anniversary Edition bazujący na wersji 340i M Sport.

Czym wyróżnia się specjalna wersja? Nadwozie zostało pomalowane lakierem Tanzanite Blue, grill jest czarny, a na karoserii pojawiają sie akcenty z satynowego aluminium. Całość stoi na 19-calowych kołach sygnowanych literką "M". We wnętrzu znajdziemy skórzaną tapicerkę Dakota, wstawki pomalowane czarnym lakierem fortepianowym, a także deskę rozdzielczą obszytą skórą BMW Individual. Seryjne wyposażenie obejmuje podgrzewane przednie fotele, system HUD oraz nagłośnienie Harman Kardon.

REKLAMA

Pod maską pracuje sześciocylindrowa jednostka TwinPower o pojemności trzech litrów. Silnik rozwija moc 326 KM oraz 450 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Całość oczywiście przekazywana w sposób klasyczny na tylną oś przy pomocy ośmiobiegowej skrzyni automatycznej.

BMW 340i 40th Anniversary Edition trafi do sprzedaży 3 października. Cena na rynku japońskim wyniesie 8,79 miliona jenów, czyli w przeliczeniu jakieś 269 tys. zł. Dla tych, którzy nie zdążą BMW przygotowało inny model na pocieszenie - BMW M4 GTS, który niedawno był sprawdzany na Nurburgringu.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij