BMW 5 Touring na zdjęciach

BMW 5 Touring Automedia
BMW 5 Touring
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 159 000 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Niemiecki koncern swoją decyzję tłumaczy tym, że rynek niemiecki jest największym dla "piątki" kombi spośród wszystkich rynków europejskich. Dlatego też premiera kolejnej wersji BMW 5 Touring będzie miała miejsce 9 kwietnia w Lipsku.

REKLAMA

Podobnie jak limuzyna, także kombi otrzyma tę samą paletę silników do wyboru. Spośród siedmiu jednostek napędowych, trzy to sześciocylindrowe trzylitrowe turbodiesle o mocy rozciągającej się od 184 przez 204 a na 245 koniach mechanicznych skończywszy.

Moc jednostek benzynowych, także sześciocylindrowych wynosi odpowiednio od 204 prezez 258 aż po 306 koni mechanicznych w 3.0 Twin Turbo. Na szczycie zaś mieści się 4,4-litrowa V-ósemka Twin Turbo, produkująca 408 koni mechanicznych. Do współpracy z silnikami BMW zastosowało albo 6-stopniowe przekładnie mechaniczne albo 8-biegowe automaty.

Na naszych zdjęciach szpiegowskich możecie zobaczyć zarys sylwetki nowego kombi. Szyba tylna, schodzącą pod mocnym kątem, świadczy o tym, że nowe BMW 5 Touring nie będzie raczej brało udziału w wojnie o jak największy przedział bagażowy.

Ma za to dobrze wyglądać i świetnie jeździć.

Źródło: Automedia

 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA