BMW 5 kombi coraz bliżej!

BMW 5 Estate Automedia
Nowe BMW 5 Estate
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 159 000 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Prezentowane zdjęcia przedstawiają nowe BMW serii 5 kombi w najmniejszym kamuflażu, jaki do tej pory widzieliśmy. Auto do środkowego słupka wygląda identycznie jak limuzyna, natomiast tył jest całkowicie nowy.

Na szczęście, w odróżnieniu od np. Volvo V70, po kształcie tylnego słupka można wnioskować, że bawarskie kombi nie ma zamiaru walczyć o jak największą ilość litrów przestrzeni bagażowej. Nowe auto ma jednak dysponować większym bagażnikiem niż poprzednik, przez w końcu może być atrakcyjniejszą alternatywą dla Mercedesa E kombi oraz Audi A6 Avant.

Pod maską - te same silniki, co w sedanie. Czyli na początku sprzedaży do wyboru będą cztery jednostki benzynowe oraz trzy turbodiesle. Moc tych pierwszych waha się od 204 do 407 koni mechanicznych, natomiast silniki wysokoprężne rozwijają od 184 do 245 koni mechanicznych.

Wszystkie silniki współpracują ze skrzyniami sześciobiegowymi, natomiast za dopłatą dostępny jest 8-biegowy automat, który seryjnie występuje w odmianie z najmocniejszą 4,4-litrową benzynową V-ósemką.

Nowe BMW 5 kombi zadebiutuje na rynku w połowie przyszłego roku.

Źródło: Automedia

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA