REKLAMA

BMW 5 po liftingu - pierwsze zdjęcia

Dzięki dwóm zdjęciom, które wyciekły do sieci wiemy już jak wygląda BMW 5 po liftingu. Jest nieco ostrzejsze, ale producent nie zdecydował się na kontrowersyjne rozwiązania w stylów „pionowych nerek”.  

BMW 5 materiały prasowe
BMW 5
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 159 000 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Rzucają się w oczy nieco agresywniej stylizowane „nerki”, ostrzej zarysowane zderzaki i reflektory oraz odświeżone światła tylne. Teraz BMW 5 zbliżyła się pod względem stylu do Trójki. Można się spodziewać, że producent niebawem zaprezentuje BMW 5 w pełnej krasie nowe i wtedy przekonamy się również jak wygląda wersja bez pakietu M oraz jakie nowości pojawią się we wnętrzu.

REKLAMA

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Nas interesuje szczególnie czy poprawiono układ kierowniczy, jakie wrażenia pozostawia odświeżona gama silników, której również można się spodziewać. Ale na wrażenia z jazdy z pewnością będziemy musieli poczekać znacznie dłużej, ponieważ obecnie w związku z pandemią nie odbywają się międzynarodowe prezentacje nowych modeli samochodów. Więc będziemy mogli wsiąść za kierownicę nowego BMW 5 i podzielić się z wami wrażeniami dopiero kiedy pierwsze samochody dotrą do Polski. 

BMW 5materiały prasowe
BMW 5

Zobacz także:

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA