[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW Alpina B4 BiTurbo: tuning BMW w eleganckim wydaniu

Alpina pokazała w Japonii swój ostatni projekt - model BiTurbo bazuje na BMW serii 4.

BMW Alpina B4 Biturbo

Design "czwórki" został zmodyfikowany w stylu Alpiny. Nadwozie polakierowane zostało w charakterystycznym niebieskim kolorze. W nadkolach znajdziemy 20-calowe obręcze, których wzór to klasyk w wydaniu niemieckiego tunera BMW. Auto wygląda klasycznie, sportowo i elegancko zarazem.

Pod maską Alpiny B4 BiTurbo pracuje 3-litrowy silnik twin turbo, który osiąga 410 KM i 600 Nm maksymalnego momentu. Takie wartości pozwalają autu rozpędzić się nawet do 305 km/h, a setkę osiągnąć w czasie 4,2 sekundy. Za zmianę biegów odpowiada 8-stopniowy automat.

REKLAMA

BMW 4 po tuningu Alpiny otrzymało również obniżone zawieszenie i większe hamulce.

Samochód do sprzedaży trafi w maju. Na niektórych rynkach Alpina B4 BiTurbo będzie też dostępna z napędem AWD.

amis

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij