[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW Alpina XD3 i XD4 na targach Poznań Motor Show 2018

Polska premiera BMW ALPINA XD3 i XD4 oraz pierwsza w naszym kraju publiczna prezentacja nowego Rolls-Royce Phantoma to atrakcje, jakie czekają na stoiskach Rolls-Royce Motor Cars Warsaw oraz ALPINA Polska podczas Poznań Motor Show 2018.

BMW Alpina XD4 BMW Alpina XD4

Auto Fus Group po raz drugi zaprezentuje samochody stworzone przez dwie legendarne firmy: Rolls-Royce Motor Cars oraz BMW ALPINA. Wielbicieli designu, miłośników mocnych silników, fanów najnowszych technologii i motoryzacji w jej najbardziej ekskluzywnym wydaniu, z pewnością usatysfakcjonuje ekspozycja przygotowana specjalnie na Poznań Motor Show 2018.

Modele BMW ALPINA XD3 i XD4 miały swoją premierę podczas niedawno zakończonych targów w Genewie i już teraz zaprezentują się polskiej publiczności. Ich twórcom przyświecało hasło "żadnych ograniczeń".

REKLAMA

BMW Alpina XD3 BMW Alpina XD3

BMW ALPINA XD3 przenosi na kompletnie nowym poziom nie tylko osiągi, ale również dynamikę i wszechstronność użytkowania. W BMW ALPINA XD4 marka po raz pierwszy połączyła cechy charakterystycznych dla SUV-ów ze smukłą i dynamiczną sylwetką coupé.

Oba samochody przyspieszają do 100 km/h zaledwie w 4,6 s i osiągają prędkość 266 km/h (XD4: 268 km/h).

REKLAMA

Rolls-Royce Phantom Rolls-Royce Phantom

Model Rolls-Royce Phantom jest z kolei ikoną motoryzacji w jej najbardziej luksusowym wydaniu od ponad 90 lat. Od swojego debiutu stał się ulubionym samochodem wpływowych osobistości tego świata.

Nowa, ósma generacja Phantoma, została zaprezentowana światu, budząc zachwyt. Publiczność Poznań Motor Show 2018 będzie świadkiem polskiej premiery tego modelu. Obok Phantoma na stoisku Rolls-Royce Motor Cars Warsaw pojawią się także Rolls-Royce Ghost oraz Rolls-Royce Dawn.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij