BMW Alpina XD3 i XD4 na targach Poznań Motor Show 2018

Polska premiera BMW ALPINA XD3 i XD4 oraz pierwsza w naszym kraju publiczna prezentacja nowego Rolls-Royce Phantoma to atrakcje, jakie czekają na stoiskach Rolls-Royce Motor Cars Warsaw oraz ALPINA Polska podczas Poznań Motor Show 2018.

BMW Alpina XD4
BMW Alpina XD4

Auto Fus Group po raz drugi zaprezentuje samochody stworzone przez dwie legendarne firmy: Rolls-Royce Motor Cars oraz BMW ALPINA. Wielbicieli designu, miłośników mocnych silników, fanów najnowszych technologii i motoryzacji w jej najbardziej ekskluzywnym wydaniu, z pewnością usatysfakcjonuje ekspozycja przygotowana specjalnie na Poznań Motor Show 2018.

Modele BMW ALPINA XD3 i XD4 miały swoją premierę podczas niedawno zakończonych targów w Genewie i już teraz zaprezentują się polskiej publiczności. Ich twórcom przyświecało hasło "żadnych ograniczeń".

REKLAMA

BMW Alpina XD3 fot. materiały prasowe
BMW Alpina XD3

BMW ALPINA XD3 przenosi na kompletnie nowym poziom nie tylko osiągi, ale również dynamikę i wszechstronność użytkowania. W BMW ALPINA XD4 marka po raz pierwszy połączyła cechy charakterystycznych dla SUV-ów ze smukłą i dynamiczną sylwetką coupé.

Oba samochody przyspieszają do 100 km/h zaledwie w 4,6 s i osiągają prędkość 266 km/h (XD4: 268 km/h).

REKLAMA

Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom

Model Rolls-Royce Phantom jest z kolei ikoną motoryzacji w jej najbardziej luksusowym wydaniu od ponad 90 lat. Od swojego debiutu stał się ulubionym samochodem wpływowych osobistości tego świata.

Nowa, ósma generacja Phantoma, została zaprezentowana światu, budząc zachwyt. Publiczność Poznań Motor Show 2018 będzie świadkiem polskiej premiery tego modelu. Obok Phantoma na stoisku Rolls-Royce Motor Cars Warsaw pojawią się także Rolls-Royce Ghost oraz Rolls-Royce Dawn.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA