BMW Compact Sedan Concept - zapowiedź nowego modelu

BMW pokazało koncepcyjny model Compact Sedan Concept. Nazwa banalna, ale dzięki niej nie musimy domyślać się o co chodzi. Bawarczycy po prostu wprowadzą kompaktowego sedana do oferty.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Design BMW Compact Sedan Concept ma zapowiadać nadchodzącą Serię 1, która pojawi się zapewne w 2017 roku. Warty uwagi jest brązowy lakier, do którego dodano specjalne pigmenty. Dzięki temu, karoseria ma różny odcień, w zależności od tego, pod jakim kątem patrzymy na auto i jakie jest światło.

REKLAMA

Przód auta nawiązuje do obecnych modeli marki. Charakterystyczne nerki oraz LED-owe reflektory nie pozostawiają złudzeń, że mamy do czynienia z BMW. Tak samo jest z tyłu. Tam światła, oczywiście w technologii LED, przypominają te z obecnej Serii 1. W koncepcie zamontowano 20-calowe felgi oraz dodano sporo chromu, który zapewne pojawi się w mniejszej ilości w aucie produkcyjnym.

Wnętrze też wiernie podąża za stylistyką, stosowaną w BMW. Znany jest zarys deski rozdzielczej, a także tunel środkowy z przełącznikiem systemu iDrive. Mimo że kabina wygląda nieco futurystycznie to jednak niewiele zmienionego wyglądu możemy spodziewać się w samochodzie produkcyjnym. Jedyną rzeczą, której może zabraknąć to przyciski, które obsługuje się za pomocą dotyku, w pojeździe seryjnym pojawią się prawdopodobnie tradycyjne.

Nie ma słowa o napędzie, ale możemy się spodziewać 3 jednostek benzynowych i 4 diesli. Co ciekawe, auto ma być przednionapędowe. Już słyszymy falę krytyki. Ale spokojnie, jeśli auto będzie jeździć tak jak Active Tourer, możemy być spokojni. W mocniejszych wariantach ma pojawić się napęd xDrive.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA