[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018)

Prezentowane na wystawie samochodowej w Szwajcarii BMW M8 Concept Gran Coupe to nowa interpretacja tego, co niemiecka marka rozumie pod pojęciem samochodu luksusowego. Koncepcyjny model jest zwiastunem seryjnej „ósemki” Gran Coupe, która pojawi się w 2019 roku.

BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018) BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018)

W wypadku przyszłej „ósemki” BMW idzie na całość. Obok kabrioletu i dwudrzwiowego coupe będzie dostępne również czterodrzwiowe Gran Coupe, które zajmie najwyższą pozycję w hierarchii modeli bawarskiej firmy. Będzie ono konkurowało z takimi autami jak Audi RS7 Sportback czy Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe, a w rodzinie BMW zastąpi „szóstkę” Gran Coupe.

REKLAMA

BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018) BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018)

M8 Gran Coupe będzie miało pod maską 4,4-litrowy silnik V8, którego moc przekroczy zapewne znacznie 600 KM. Długie, ale niskie nadwozie z szerokim przodem pozwala spodziewać się nadzwyczajnych osiągów.

REKLAMA

BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018) BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018)

W modelu koncepcyjnym typowe „nerki” BMW z przodu nadwozia stały się szersze i otoczono je ramką w złotym kolorze, wyżej znajdują się LED-owe reflektory; błotniki są szerokie. Elementy karoserii wykonano z tworzyw sztucznych. W przednich błotnikach znajdują się typowe dla modeli „M” otwory powietrza; koła, hamulce i podwójne końcówki wydechu mają złoty kolor.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij