[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018)

Prezentowane na wystawie samochodowej w Szwajcarii BMW M8 Concept Gran Coupe to nowa interpretacja tego, co niemiecka marka rozumie pod pojęciem samochodu luksusowego. Koncepcyjny model jest zwiastunem seryjnej „ósemki” Gran Coupe, która pojawi się w 2019 roku.

BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018) BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018)

W wypadku przyszłej „ósemki” BMW idzie na całość. Obok kabrioletu i dwudrzwiowego coupe będzie dostępne również czterodrzwiowe Gran Coupe, które zajmie najwyższą pozycję w hierarchii modeli bawarskiej firmy. Będzie ono konkurowało z takimi autami jak Audi RS7 Sportback czy Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe, a w rodzinie BMW zastąpi „szóstkę” Gran Coupe.

REKLAMA

BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018) BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018)

M8 Gran Coupe będzie miało pod maską 4,4-litrowy silnik V8, którego moc przekroczy zapewne znacznie 600 KM. Długie, ale niskie nadwozie z szerokim przodem pozwala spodziewać się nadzwyczajnych osiągów.

REKLAMA

BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018) BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018)

W modelu koncepcyjnym typowe „nerki” BMW z przodu nadwozia stały się szersze i otoczono je ramką w złotym kolorze, wyżej znajdują się LED-owe reflektory; błotniki są szerokie. Elementy karoserii wykonano z tworzyw sztucznych. W przednich błotnikach znajdują się typowe dla modeli „M” otwory powietrza; koła, hamulce i podwójne końcówki wydechu mają złoty kolor.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 141 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij