[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW M2 Competition

BMW zaprezentowało model M2 w wersji Competition. To nie lada gratka dla fanów naprawdę ostrej jazdy. Zobaczcie, co przygotowali spece z BMW M GmbH.

BMW M2 Competition BMW M2 Competition

BMW M2 Competition w gamie producenta wchodzi w miejsce poprzedniego M2 Coupe. Przeprojektowany został przód, z większym grillem dla wydajniejszego chłodzenia. Pozostałe modyfikacje to między innymi opływowe lusterka boczne, zmieniony wydech z chromowanymi końcówkami i nowy wzór 19-calowych felg z oponami Michelin Super Sport.

W kabinie znalazły się między innymi sportowe fotele M Sport z zaznaczonym logo M2. Jest też czerwony przycisk uruchamiania silnika, sportowa kierownica czy specjalne pasy bezpieczeństwa z charakterystycznymi paskami serii M.

REKLAMA

REKLAMA

BMW M2 Competition BMW M2 Competition

Najciekawsze zmiany zaszły jednak pod maską. Tutaj pracuje bowiem wzmocniony silnik twin-turbo o pojemności 3 litrów, którego sześć cylindrów  generuje moc 410 koni mechanicznych i 550 Nm momentu obrotowego w zakresie 2350-5200 obr./min.

Maszyneria, która pracuje też w BMW M3 i BMW M4, potrafi rozpędzić M2 Competition od 0 do 96 km/h w czasie 4,2 sekundy, w wersji z 6-stopniową manualną skrzynią biegów. Dwusprzęgłowy automat o siedmiu przełożeniach może dodatkowo urwać dwie dziesiąte sekundy.

REKLAMA

BMW M2 Competition BMW M2 Competition

Maksymalna prędkość samochodu sięga 250 km/h, ale w ramach opcjonalnego pakietu M Driver można ją zwiększyć do 280 km/h.

W panowaniu nad potężną mocą, zamkniętą w stosunkowo niewielkim samochodzie, dba między innymi system Dynamic Stability Control, a nad zatrzymaniem panują wzmocnione hamulce M Sport o średnicy 400 mm z przodu i 380 z tyłu, z sześciotłoczkowymi zaciskami na przodzie i czterotłoczkowymi z tyłu.

REKLAMA

REKLAMA

BMW M2 Competition BMW M2 Competition

BMW M2 Competition pojawi się w sprzedaży już niebawem, około połowy roku. Ceny poznamy bliżej premiery.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij