BMW M235i Track Edition - tylko dla Holendrów

BMW M235i Track Edition to wersja specjalna dla torowych zapaleńców. Być może też dla kolekcjonerów, bowiem produkcja tego auta jest mocno ograniczona.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 109 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Obecnie BMW M235i jest najmocniejszą "dwójką" w ofercie, choć jest już szykowana ostra odmiana - BMW M2. Na razie, największa moc, która dostępna jest w serii 2 to 326 KM, wyciśnięte z 3-litrowego silnika R6.

REKLAMA

Co wyróżnia wersję Track Edition? Szczerze mówiąc, niewiele. To typowa "akcja" producenta, podkręcająca nieco sprzedaż i wyróżniająca dany model. "Torowo" nacechowane BMW M235i posiada pełny pakiet z M-Performance ze zderzakami o niskich zwisach, 19-calowymi felgami, tylnym dyfuzorem oraz większym spoilerem na tylnej klapie.

Wnętrze prezentuje dużą ilość alcantary i skóry, sportowe fotele i wyścigową kierownicę z diodami wskazującymi najlepszy moment do zmiany biegu oraz mały wyświetlacz, informujący o najważniejszych danych samochodu. W kwestii osiągów nie zaszły żadne zmiany. Tu pod maską gości ten sam, co w zwykłym M235i wspomniany już 326-konny silnik.

BMW przygotowało tylko 12 sztuk M235i Track Edition. Nieznana jest jego cena, choć zapewne będzie wyższa od standardowej. W Polsce najtańsze M235i z manualną skrzynią biegów kosztuje 212 100 zł.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA