[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

BMW M3 i M4 Competition Package - wyjątkowe "emki"

BMW M3 i M4 Competition Package to nie tylko kilka kosmetycznych drobiazgów podkreślający charakter sportowych "bawarek". Inżynierowie nie pominęli układu napędowego.

To nie pierwsze auta z Bawarii ze specjalnym pakietem. BMW M3 i M4 z pakietem Competition Package mają 20-calowe felgi, układ wydechowy M Sport z czarnym, chromowanym wykończeniem. Pakiet zawiera także BMW Individual Shadow Line, czyli ciemne lusterka, grill i obramowanie szyb. We wnętrzu jedyne zmiany to sportowe fotele sygnowane znaczkiem "M" oraz pasy z charakterystycznym wzorem.

Większe modyfikacje przeprowadzono w silniku. Tam 3-litrowa jednostka TwinPower Turbo została podkręcona do 450 KM. Teraz moc zbliżyła się do najmocniejszej wersji GTS. Więcej koni oznacza mniej czasu przyspieszenia do setki. Pierwsze 100 km/h pojawia się na zegarze już po 4 sekundach. Kabrio potrzebuje 0,3 s więcej. Poprawa w stosunku do zwykłych M3 i M4 jest nieznaczna, to zaledwie 0,1 s.

REKLAMA

Oprócz zmian w jednostce napędowej, inżynierowie "pogrzebali" też przy zawieszeniu. Pojawiło się adaptacyjne Adaptive M Suspension z nowymi sprężynami, amortyzatorami i stabilizatorami. Z tyłu znalazł się także elektroniczny dyferencjał, a także nowy system Dynamic Stability Control, który może pracować teraz w trzech trybach: Comfort, Sport i Sport+.

BMW M3 i M4 Competition Package trafią do sprzedaży wiosną tego roku. Ich cena jest nieznana, ale możemy się spodziewać, że będzie to więcej od standardowego M3 (367 400 zł) czy M4 (365 300 zł).

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij