BMW M3 - seria limitowana na 30-lecie

To już 30 lat od momentu kiedy świat zobaczył pierwszą generację BMW M3. Kultowe już BMW M3 E30 zadebiutowało w 1986 roku i od tego czasu zdobyło serca fanów marki na całym świecie.

BMW M3 "30 Jahre M#"
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Trzydziestolecie modelu M3 to wręcz idealna okazja na wprowadzenie do sprzedaży specjalnego modelu. BMW M3 sygnowane dopiskiem "30 Jahre M3" będzie limitowane do 500 sztuk. Wszystkie egzemplarze, które bazują na M3 z pakietem Competition, będą dostępne jedynie w kolorze metalicznym Macao Blue. Wyjątkowe są także 20-calowe obręcze kół, listwy nadwozia wykończone na czarny połysk i końcówki wydechu w czarnym chromie.

Wyjątkowe jest także wnętrze. W tej edycji do dyspozycji będą dwie wersje kolorystyczne dwubarwnych foteli. Znajdziemy tam także pasy bezpieczeństwa przeszyte barwami "M" oraz plakietkę z włókna węglowego z numerem limitowanej edycji.

Silnik 6-cylindrowy o pojemności trzech litrów z turbodoładowaniem generuje moc 450 KM. Może współpracować ze skrzynią mechaniczna o 6-przełożeniach oraz 7-stopniową przekładnią dwusprzęgłową. W tej drugiej wersji samochód będzie w stanie przyspieszyć do "setki" w 4 sekundy. Wersja "30 Jahre M3" seryjnie opuszcza bramy fabryki z adaptacyjnym zawieszeniem M oraz aktywnym dyferencjałem.

Cena? Za ta wersję trzeba będzie dopłacić około 30 tys. zł względem seryjnego BMW M3 z pakietem Competition.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA