[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW M4 CS - zapowiedź z Hiszpanii

BMW M4 GTS to obecnie najciekawsza, najlżejsza i najmocniejsza wersja "czwórki" od M Power. Powstanie tylko 700 sztuk tego modelu. Jednak w Hiszpanii do sprzedaży trafi wersja jeszcze bardziej limitowana, choć słabsza od M4 GTS.

BMW M4 CS zapowiedź

Mówiąc wprost, M4 CS ma być bardziej cywilizowaną wersją BMW M4 GTS. W samochodzie zostanie zamontowana m.in. tylna kanapa w miejscu klatki. Kontrastowym elementem będą również 20-calowe felgi w kolorze srebrnym. W GTS montowane są obręcze w odcieniu złotym. Nie zabraknie w nowej, limitowanej wersji ceramicznego układu hamulcowego oraz 7-biegowej, dwusprzęgłowej skrzyni M DCT.

Topowe BMW M4 GTS charakteryzuje moc 500 KM, zaś zwykła wersja M4 dostarcza moc 431 KM. Wszystko z benzynowego silnika turbo o pojemności 3 litrów. Z racji tego, że M4 CS ma być pozycjonowane poniżej topowej wersji to szacujemy, że jego moc może wynieść ok 450-470 KM. Samochód będzie również cięższy od wersji ze złotymi kołami, która waży "na sucho" 1510 kg.

REKLAMA

Osiągi? Tu również będzie "gorzej" niż w BMW M4 GTS, które np. osiąga maksymalną prędkość 305 km/h. Naszym zdaniem hiszpańska wersja o oznaczeniu CS powinna mieć ustawioną szczytową wartość v max na poziomie 280-290 km/h. Jeszcze przed wakacjami powinniśmy poznać BMW M4 CS. Produkcja modelu została ograniczona do 60 sztuk. Samochód będzie sprzedawany tylko w Hiszpanii.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij