[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

BMW M4 Competition Sport - dla matadora

Do tej pory limitowaną i najbardziej pożądaną wersją M4 była ta z oznaczeniem GTS. BMW przygotowało tylko 700 sztuk tego wariantu. Jednak M4 Competition Sport będzie autem jeszcze bardziej limitowanym.

BMW M4 Competition Sport

BMW M4 Competition Sport sprzedawane będzie tylko na rynku Hiszpańskim, jego cena w stosunku do standardowego M4 wzrośnie aż o 40 800 do 132 900 euro. Za te pieniądze klient dostanie samochód z dodatkową mocą (25 KM), która wzrośnie do 450 KM. W wersji CS siła napędowa trafi na tylną oś poprzez dwusprzęgłową skrzynię (7 biegów).

Mówiąc krótko - M4 CS jest bardziej ucywilizowanym M4 GTS. W aucie zastosowano ceramiczne hamulce z GTS, które pozowliły obniżyć masę auta o 13,5 kg w stosunku do standardowego M4. Niestety Hiszpanie nie zdradzają ile na sucho waży Competition Sport.

REKLAMA

Wersja CS dostała 20-calowe felgi z M4 GTS, które zostały pomalowane w srebrnym lakierem (te w GTS są złote). W standardzie montowane będą adaptacyjne zawieszenie oraz dyferencjał od M Sport. Do tego kilka elementów nadwozia będzie wykonanych z włókna węglowego - przedni i tylny spojler, obudowy lusterek bocznych, boczne nakładki na progi oraz dyfuzor. Lekki materiał zostanie wykorzystany również do wykończenia kabiny.

Hiszpański oddział BMW zaplanował produkcję M4 CS na 60 sztuk. Klienci będą mogli zamówić samochód w kolorze Białym Brillant, Niebieskim San Marino lub Czarnym Jerez. Dealerzy wkrótce rozpoczną przyjmowanie zamówień na tę limitowaną wersję, która zapewne rozejdzie się jak ciepłe bułeczki. 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij