BMW M4 Coupé Magny-Cours – w komplecie

Od początku marca, BMW jest oficjalnym partnerem francuskiego toru wyścigowego Magny-Cours. Z tej okazji firma przygotowała specjalną edycję BMW M4 Coupé sprzedawanego w komplecie z motocyklem i zegarkiem.

BMW M4 Coupé Magny-Cours
BMW M4 Coupé Magny-Cours - w pakiecie

Od 9 marca tego roku bawarski producent samochodów i motocykli podpisał umowę o oficjalnym partnerstwie ze znanym francuskim torem wyścigowym Magny-Cours. Circuit de Nevers Magny-Cours jest położony nieopodal miasteczka Magny-Cours i jest znany z rozgrywanych tu w latach 1991-2008 wyścigów Formuły 1 o Grand Prix Francji oraz serii wyścigów motocyklowych.

Z okazji podpisania umowy BMW przygotowało specjalną limitowaną do 10 sztuk serię modelu M4 Coupé. W aucie montowany jest seryjnie pakiet Competition oraz wyposażenie serii M Performance. Dodatkowo każdy samochód ma fabrycznie podniesiony limit prędkości maksymalnej, która wzrosła z 250 do 280 km/h. Podniesiono także moc 3-litrowego, sześciocylindrowego silnika twin turbo, który osiąga teraz moc 450 koni mechanicznych.

Każdy nabywca samochodu dodatkowo wraz z wymarzonym samochodem dostanie... motocykl. W pakiecie Magny-Cours jest oferowany BMW S 1000 RR w barwach BMW Motorsport. Do napędu motocykla służy 4-cylindrowy silnik 1.0 o mocy maksymalnej 199 KM i maksymalnym momentem obrotowym 113 Nm.

REKLAMA
 BMW M4 Coupe – pierwsza jazda  Najlepsze zegarki dla kierowców
 
Pierwsza jazda BMW M4: M jak more power
 
zegarekAutodromo
   

Dzięki temu 200-kilogramowy superbike osiąga maksymalną prędkość 305 km/h, a do 100 km/h rozpędza się w czasie 2,7 sekundy. W motocyklu oferowanym wraz z samochodem dodatkowo został zamontowany tytanowy układ wydechowy Akrapovica.

Pakiet Magny-Cours uzupełnia specjalnie zaprojektowany na tę okazję sportowy chronograf znanej francuskiej firmy zegarmistrzowskiej BRM.

REKLAMA

REKLAMA

BMW M4 Coupé Magny-Cours
BMW M4 Coupé Magny-Cours - w pakiecie

Motocykl BMW S 1000 RR osiąga prędkość 305 km/h.

REKLAMA

REKLAMA

BMW M4 Coupé Magny-Cours
BMW M4 Coupé Magny-Cours - w pakiecie

Specjalna limitowana seria BMW M4 została przygotowana przez francuskiego importera BMW.

REKLAMA

REKLAMA