[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

BMW M4 GTS wejdzie do produkcji!

BMW M4 GTS kultywuje tradycję swojego poprzednika. Auto jest lżejsze, mocniejsze i oczywiście szybsze od swojej zwykłej wersji. Trwają już test M4 GTS, a niedługo będzie można go zamówić w salonach.

Po koncepcie M4 GTS, pokazanym w Pebble Beach myśleliśmy, że to tylko pojazd, który trafi do muzeum marki. Jak bardzo się myliliśmy! Auto już "lata" po torze Nurburgring, gdzie wprowadzono ostatnio zmiany, dzięki którym takie popisy są możliwe.

Ale do rzeczy. BMW M4 GTS wygląda dokładnie jak wyżej wspomniany koncept. To po prostu ostrzejsza, bardziej rasowa wersja M4. Najbardziej charakterystyczne elementy to karbonowa dokładka przedniego zderzaka i duża "lotka" na tylnej klapie.

REKLAMA

W takim aucie liczą się kilogramy. Dlatego przez dodanie karbonowych elementów i usunięciu nieco "wnętrza" udało się zrzucić ok. 100 kg. Nie pominięto silnika - z motoru 3.0 R6 TwinPower wykrzesano ok. 500 KM, to o ponad 70 więcej niż standardowe M4. Taką moc udało się uzyskać m.in. dzięki zastosowaniu innowacyjnego wtrysku wody (pisaliśmy o tym, jak działa).

BMW M4 GTS pojawi się w salonach pod koniec roku. Będzie zapewne sporo droższe od zwykłego M4, które w Polsce kosztuje 365 300 zł.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij