[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

BMW M4R Carbonfiber Dynamics - zapomnijcie o wersji GTS

Oto dość radykalnie przerobione BMW M4 od Carbonfiber Dynamics. Moc to 522 kW. A do tego niemiecki tuner oferuje bagażnik dachowy.

BMW M4R BMW M4R od Carbonfiber Dynamics

BMW M4R ma wiele elementów wykonanych z włókna węglowego. Są to m.in. przedni zderzak i tylne skrzydło od 3DDesign. Oczywiście nie brakuje takich efektownych dodatków jak nakładki progowe i tylny dyfuzor. A pokrywę silnika, która przypomina tę z seryjnego BMW M4 GTS przygotowała firma MTC Design.

Samochód ma także efektowne oklejenie przez co przypomina nadchodzące wyścigowe BMW M4 GT4. A do tego na dachu zamontowano bagażnik firmy 56°Nord, który ma pojemność 405 litrów i można z nim podróżować do prędkości 300 km/h.

REKLAMA

A na deser

W seryjnym BMW M4 pracuje turbodoładowany, rzędowy sześciocylindrowy silnik zasilany benzyną. Jednostka napędowa o pojemności 3 litrów oferuje moc 431 KM (551 Nm). Carbonfiber Dynamics wymieniło turbosprężarki na dwie od firmy TTE 6XX o ciśnieniu doładowania 2,3 bara i dodało wtrysk metanolu.

BMW M4R od Carbonfiber Dynamics

Niemieccy inżynierowie wymienili też rurę przelotowa, a kolektor ssący zastąpili nowym kevlarowo-carbonowym. Na koniec seryjne sprzęgło zastąpili większym, 14-calowym, gdyż poprzednie nie było w stanie wytrzymać dużej mocy. A ta wzrosła do 700 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi aż 860 Nm.

Na sam koniec M4 Coupe dostało układ hamulcowy Mov’it z tarczami o rozmiarze 392 mm z przodu (6-tłoczkowe zaciski) i 380 na tylnej osi (4-tłoczkowe zaciski). Zaś firma Bildstein przygotowała zawieszenie B16 EDC.

Niestety Carbonfiber Dynamics nie zdradza osiągów ani ceny swoich modyfikacji. 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij