Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

BMW M5 Concept – oficjalnie

Nadgorliwość rosyjskiego dziennikarza, który udostępnił wczoraj zdjęcia z zamkniętej prezentacji najmocniejszej piątki z pewnością nie zachwycił marketingowców BMW, ale zmusił do działania. Dziś otrzymaliśmy zestaw oficjalnych zdjęć koncepcyjnego M5 i krótki materiał wideo.

BMW wciąż jednak milczy w kwestii szczegółowych osiągów 4,4-litrowego V8, który ma trafić pod maskę do spółki z siedmiobiegową, dwusprzęgłową skrzynią DCT Drivelogic. Wygląda na to, że na te szczegóły trzeba będzie jednak poczekać do 19 kwietnia, kiedy to będzie mieć miejsce oficjalna premiera auta na Salonie w Szanghaju. Ale wobec parametrów konkurencyjnych modeli (Mercedesa E63 AMG i Audi RS6 - odpowiednio 571 and 580 KM), można obstawiać, że M5 będzie mieć nie mniej niż 560 KM mocy i prędkość maksymalną w okolicach 300 km/h.

Uwagę przykuwa jeden element - szyby koncepcyjnego modelu wciąż są oklejone ciemną folią i nie ma opcji by zajrzeć do środka. Czyżby BMW szykowało jakąś niespodziankę?

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Pewnie nie szykują nic nowego we wnętrzu, ale nie chcą pokazać całego auta przed premierą. Lubię w takich supersportowych limuzynach dodatki we wnętrzu np. z włókna węglowego.
  ~Samuraj, 2011-04-05 18:19:15
 • avatar
  zgłoś
  Bawarski producent nie pozostał obojętny na wczorajszy wyciek zdjęć i pokazał więcej.
  auto motor i sport, 2011-04-05 08:45:32
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij