[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

BMW M5 (F90) - pogromca RS 7 i AMG E63

BMW już dzisiaj oficjalnie zaprezentuje swoje najnowsze dzieło, czyli model M5. Ale zanim do tego dojdzie prezentujemy Wam zdjęcia, które w nocy wyciekły do sieci.

BMW M5 BMW M5

Czy przeciek był kontrolowany przez BMW, czym może z serwerów bawarskiej marki wykradziono zdjęcia? To już nie jest istotne. Bardziej interesuje nas to co widzimy na fotografiach, czyli najnowszą generację supersedena od BMW. Model M5 o oznaczeniu F90 jest najmocniejszą i najszybsza wersją "piątki", a jago naturalnymi konkurentami będą Mercedes-AMG E63 S oraz Audi RS 7 Sportback.

BMW M5 BMW M5

A nowe BMW M5 ma mieć więcej niz ponadprzeciętne możliwości. Oficjalną specyfikację samochodu BMW poda dzisiaj, więc musimy poczekać, bo przecieki są sprzeczne. Fakt wiadomo, że samochód otrzyma silnik 4.4 V8 biturbo, ale mówi się o mocy 600 lub nawet 680 KM (!).

BMW M5 BMW M5

Wiele źródeł podaje, że BMW zaplanowało stworzenie najszybszego czteromiejscowego seryjnego samochodu na świecie - optymiści podają, że przyspieszenie od 0 do 100 km/h ma zająć 2,9 sekundy!

BMW M5 BMW M5

Dwie podwójnie końcówki wydechu i bardzo skromny dyfuzor to jedne z największych wyróżników BMW M5.

BMW M5 BMW M5

Co ciekawe BMW M5 będzie miało system pozwalający zmienić rodzaj napędu w samochodzie - normalnie BMW M5 będzie napędzane na cztery koła, co w sposób znaczący poprawi sprint do setki oraz prowadzenie się samochodu w zakrętach. Ale jednym przyciskiem będzie można sprawić, że samochód będzie napędzany jedynie na tylne koła - to pozwoli czerpać masę frajdy z jazdy w poślizgach.

BMW M5 BMW M5

Wisienką na torcie sportowych detali we wnętrzu będą fotele kubełkowe przypominające słynne "Vadery" z BMW M3 e36.

BMW M5 BMW M5

Przyciski M1 i M2 są dobrze znane fanom samochodów BMW M. Jednak teraz są one designerskimi perełkami, bo maja czerwony kolor i są wyeksponowane ponad środkową częścią kierownicy. Oba przyciski można osobno zaprogramować, a po ich wciśnięciu samochód zmieni swój charakter (zawieszenie, silnik, reakcja na gaz itp).

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 115 700 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij